9 Ağu 2018

EMEKLİLİĞE AYRILAN VE TAYİN OLAN MÜDÜRLERİMİZE VEDA


Zile Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürümüz Şadiye ERKOL’un izin sonrası emekli olacağından dolayı, İlçe Malmüdürümüz Hüsnü POLAT’ın Kastamonu İline tayin olması, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürümüz Fatih İPEK ve Tapu Müdürümüz Ahmet UÇAR’ın Turhal’a tayin olmaları dolaysıyla, Sayın Kaymakamımız Adnan TEZCAN tarafından emekliğe ayrılacak  ve tayin çıkan daire müdürlerimiz onuruna veda yemeği verildi. Zile Dericioğlu Restaurantta düzenlenen veda yemeğine Sayın Kaymakamımız Adnan TEZCAN, Belediye Başkanımız Lütfi VİDİNEL, İlçe Daire Amirlerimiz, Sivil toplum kuruluşlarımızın temsilcileri, Banka Müdürlerimizin katılımı ile veda yemeği düzenlendi.

Sayın Kaymakamımız Adnan TEZCAN İlçemizden tayin olan ve emekliğe ayrılacak müdürlerimizden  Malmüdürümüz Hüsnü POLAT’a, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürümüz Fatih İPEK’e ve Tapu Müdürümüz Ahmet UÇAR’a tayinleri dolaysıyla yeni görev yerlerinde başarı dileğinde bulunurken, emekliye ayrılacak Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Şadiye ERKOL’a emeklilik hayatında sağlık ve mutluluk temennisinde bulundu.

Günün anlam ve önemine dair Belediye Başkanımız Lütfi VİDİNEL, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Şükrü SARGIN'ın ve diğer kamu kurum ve kuruluşlarımızı temsilen tayini çıkan ve emekliğe ayrılacak müdürlerimiz ile ilgili birer konuşma yaptılar.

Tayini çıkan ve emekliğe ayrılacak daire müdürlerimizin veda yemeğinde yapmış oldukları duygu dolu konuşmaları akabinde  Kaymakamımız Adnan TEZCAN ve Belediye Başkanımız Lütfi VİDİNEL tarafından  plaket takdiminde bulunuldu.

Tayin olan ve emekliğe ayrıcak daire müdürlerimiz onuruna verilen veda yemeği sonrası birlikte hatıra fotografı çekildi.

Hiç yorum yok: