8 Haz 2018

Zile Kaymakamlığımızca Şehit Aileleri ve Gaziler Onuruna İftar Yemeği Programı Düzenlendi


Kaymakamlığımızca Zile’deki Şehit Aileleri ve Gazilerimiz onuruna, Zile Dericioğlu Restaurantta iftar yemeği programı düzenlendi.İftar yemeği programına Zile  Kaymakamımız Sayın Adnan TEZCAN, Eşi Tuğba IŞILDAK TEZCAN Hanımefendi, Belediye Başkanı Lütfi VİDİNEL, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Halil ODABAŞ, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Erhan ARSLAN, İlçe Emniyet Müdürü Fatih ÖCAL, İlçe Müftüsü İdris ÖZARSLAN, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Ali YÜNİPEK, Eşi Gözde YÜNİPEK,  Kamu kurum ve kuruluşlarımızın temsilen daire amirleri, Kaymakamlık ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personeli, Zile Şehit Aileleri Dayanışma ve Yardımlaşma Dernek Başkanı Güney Doğu Gazisi Himmet ATAKOL, Eşi Handan ATAKOL, Şehit Yakınları, Gaziler, Aileleri ve yakınları katıldı.

Zile Şehit Aileleri Dayanışma ve Yardımlaşma Dernek Başkanı Güney Doğu Gazisi Himmet ATAKOL ve Zile Belediye Başkanı Lütfi VİDİNEL'in konuşmalarına müteakiben düzenlenen iftar yemeği programında bir konuşma yapan; Sayın Kaymakamımız Adnan TEZCAN; “Programa katılımlarından dolayı Şehit Aileleri ve Gazilerimize şükran duygularını ifade ederken; “Ülkemiz ve milletimiz adına evlatlarını şehitlik mertebesine uğurlayan ailelerimiz ve milletimizin gururu gazilerimizle bir arada olmaktan son derece mutluyum. Ülkemizde bağımsız bir devlet olarak refah içinde yaşıyorsak bunun en büyük mimarları şehitlerimiz ve gazilerimizdir.

Sizler bize şehitlerimizin emanetisiniz. Şehit ailelerimizin  ve Gazilerimizin her zaman yanındayız. Bizim görevimiz Şehitlerimizin ve Gazilerimizin çok değerli emanetleri olan sizlere sahip çıkmaktır. Devletimizin imkanlarını sizlere en hızlı şekilde sunmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şehitlerimizin aileleri ve gazilerine durmaksızın hizmet edebilmek ve yardımcı olmak bizim için görevlerin en kutsalıdır” dedi.İftar yemeği sonrası program sona erdi.

Hiç yorum yok: