28 Haz 2018

Kaymakamımız Adnan TEZCAN Şehit Aileleri Derneği Başkanlığına Oy Birliğiyle Yeniden Seçilen Gazi Himmet ATAKOL'u Tebrik Etti


Sayın Kaymakamımız  Adnan TEZCAN Zile Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanlığına "oy birliğiyle yeniden" seçilmesinden dolayı Dernek Başkanı Güney Doğu Gazimiz Gazi Himmet ATAKOL'u tebrik etti.

Dernek faaliyetleri ve çalışmaları hakkında Dernek Başkanı Gazi Himmet ATAKOL’dan bilgiler alan Kaymakamımız Adnan TEZCAN; "Kutsal vatanımız için canlarını feda etmiş, bugünkü huzur ve sükûnumuzu kazanmamızda ve korumamızda büyük fedakarlıklarda bulunan Şehitlerimiz ile Gazilerimize şükran ve minnet borçlu olduğumuzu belirtti.

Kaymakamımız Adnan TEZCAN, Zile Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı  Güney Doğu Gazimiz Gazi Himmet ATAKOL'a Dernek çalışmalarında göstermiş olduğu gayret ve çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Zile Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Himmet ATAKOL, Kaymakamımız Adnan TEZCAN’ın Zile Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanıışma Derneğine yaptıkları ziyaretten dolayı teşekkürlerini belirtti.

Hiç yorum yok: