19 Haz 2018

Kaymakam TEZCAN ve Eşi Tuğba TEZCAN Bayramda Huzurevini Ziyaret EttilerKaymakamımız Adnan TEZCAN ve Eşi Tuğba TEZCAN Bayramda Zile Huzurevi’ni Ziyaret Ettiler. Huzurevindeki kalan yaşlılarla bir araya gelen Kaymakam TEZCAN ve Eşi Tuğba TEZCAN Hanımefendi, bayram günü Huzurevinde kalan yaşlılarımızla birebir sohbet ederek isteklerini dinledi ve onlarla sohbet ettiler.

Kaymakam TEZCAN; “Huzurevinde kalan yaşlılarımızla Ramazan Bayramı münasebetiyle bu güzel günde birlikte olmaktan mutluluk duyduklarını ifade etti. Türk toplum hayatında büyüklere saygı duyma, onlara sahip çıkma ve sıkıntılarına koşma gibi değerlerin her zaman olduğunu bu değerlerin yeni kuşaklara da aktarılması gerektiğini söyledi. 
Bugün Eşimle birlikte Huzurevindeki yaşlılarımızı ziyaret ederek onlarla bayramın sevincini ve mutluluğunu birlikte yaşamak istedik, kurum amirlerimizle birlikte ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Devlet olarak yaşlılarımıza her zaman yanlarında olduğumuzu hissettirmek ve bir nebze de olsa mutlu etmek amacındayız. Tüm yaşlılarımıza sevgi, saygı ve hürmetlerimi sunuyorum” dedi.

Huzurevi ziyaretine İlçe Jandarma Komutanımız Yüzbaşı Erhan ARSLAN, İlçe Yazı İşleri Müdürümüz Şadiye ERKOL ve diğer kurum amirlerimizde Huzurevi ziyaretine eşlik ettiler.

Huzurevi sakinleri, Kaymakam TEZCAN, Eşi Tuğba TEZCAN’a ve diğer kurum amirlerimize ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini ifade ederek, teşekkür ettiler.

Hiç yorum yok: