21 Haz 2018

Kaymakam TEZCAN Selden Etkilenen Ayvalı Köyümüzde İncelemelerde Bulundu


Sayın Kaymakamımız Adnan TEZCAN Ramazan Bayramının üçüncü günü yağan etkili sağanak yağmur nedeniyle oluşan sel felaketinde zarar gören İlçemize bağlı Ayvalı köyünde  incelemelerde bulundu.

Kaymakam TEZCAN’ın Ayvalı köyündeki  incelemelerine,  İl  ve İlçe Sağlık Müdürlüğü yetkilileri, İlçe Özel İdare Müdürümüz, diğer kamu kurum ve kuruluşlarımızın temsilen diğer ilgililerde eşlik etti.

Selden en çok etkilenen Ayvalı köyümüzde ve  Sağlık Ocağında yapılması gerekenleri İl ve İlçe Sağlık Müdürlüğü yetkililerimizce yerinde  inceleyen Kaymakam TEZCAN,  geçmiş olsun dileklerini ileterek bir süre sohbet ettiği vatandaşlara, devletin ilgili kurumlarının sel afetin yaşandığı andan itibaren halkın yanında olduğunu ve olmaya da devam edeceğini söyledi. Sel olayının meydana geldiği andan itibaren Ayvalı köyümüzdeki yapılan çalışmaları yakından takip ettiğini,  belirten Kaymakamımız Adnan TEZCAN; “Hiç kimse böyle bir olayla karşılaşmak istemez. Uzun yıllar ortalamasının çok üzerinde bir sağanak yağışla karşılaştık. Ama bizler devlet olarak sizlerin yanındayız. Allah tekrarını yaşatmasın” dedi.

Hiç yorum yok: