30 Haz 2018

İSPANYA GEZİSİNDEN DÖNEN SÖĞÜTÖZÜ KÖYÜ MUHTARIMIZ CELİL CEYLAN’IN KAYMAKAMIMIZ ADNAN TEZCAN’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın muhtarların farklı kültürleri görebilmesi için yurt dışı gezilerinin organize edilmesi talimatı üzerine İçişleri Bakanlığımızca İspanya'nın Endülüs bölgesine gezisine Muhtarlarımızı temsilen İlçemizden İspanya gezisine gönderilen, Zile Söğütözü Köyü Muhtarımız Celil CEYLAN İspanya gezisi dönüşü Sayın Kaymakamımız Adnan TEZCAN’a makamında teşekkür ziyaretinde bulundu.

Tüm masrafları İçişleri Bakanlığımız tarafından karşılanan İspanya Gezisi programında Muhtarlarımıza Kurtuba Camii, Elhamra Sarayı, eski şehir merkezi Albaicin gibi Endülüs’ün tarihi ve turistik yerlerini gezme imkanı buldular.

İspanya gezisi sonrası teşekkürlerini dile getiren Söğütözü Köyü Muhtarı Celil CEYLAN, Sayın Kaymakamımız Adnan TEZCAN’a İspanya gezisi anısına hediye takdim etti. Muhtar Celil CEYLAN ömrümüzde göremeyeceğiz bu güzel yerleri gezme imkanını sağlayan Kaymakamımız Adnan TEZCAN’a, İçişleri Bakınımız Süleyman SOYLU'ya, Muhtarlarımızın her zaman yanında olan ve talimatları ile muhtarlarımızı Avrupa gezisi ile onurlandıran, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’a tüm muhtarlarımız adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Kaymakam TEZCAN’da Söğütözü Köyü Muhtarı Celil CEYLAN’ın İspanya gezisi anısına takdim ettiği hediyeden dolayı teşekkürlerini belirtti.

Hiç yorum yok: