16 May 2018

ZİLE’DE ÖĞRENME ŞENLİKLERİ SERGİSİ AÇILDIHayat Boyu öğrenmenin hayatın en önemli meselesi olduğunun kavratılması amacıyla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce düzenlenen “Öğrenme Şenlikleri” yoğun bir katılımın gerçekleştiği açılış töreni ile başladı.

Zile Öğretmenevi Çok Amaçlı Salonunda 14-15 Mayıs 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Öğrenme Şenlikleri programına Sayın Kaymakamımız Adnan TEZCAN, İlçe Jandarma Komutanımız Yüzbaşı Erhan ARSLAN, İlçe Emniyet Müdürümüz Fatih ÖCAL, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat KÜÇÜKALİ, Kamu kurum ve kuruluşlarımızı temsilen daire amirleri, siyasi partilerimizin ve sivil toplum kuruluşlarımızın temsilcileri, ile çok sayıda davetli katıldı.

Halk Oyunları tarafından yapılan gösteriye müteakiben Öğrenme Şenlikleri Kaymakam TEZCAN ve beraberindeki heyet tarafından öğrenme şenliklerinin açılış kurdelesi kesildi.

Kaymakam TEZCAN; Öğrenme Şenliklerinde yapılan öğrencilerimizin yaptıkları el emeği göz nuru eserleri inceleyerek, stantları tek tek gezip öğretmenlerden ve öğrencilerden yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Öğrenme Şenlikleri sergisinin hazırlanmasında emeği geçen İdareci, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum, dedi.

Hiç yorum yok: