9 May 2018

ZİLE ENGELLİLERE MESLEK KAZANDIRMA DAYANIŞMA DERNEĞİ KERMESİ


Zile Kaymakamlığımız uhdesinde çalışmalarına başlayan Zile Engellilere Meslek Kazandırma Dayanışma Derneğimizin Hükümet Konağı binasının alt bölümünde bulunan faaliyet merkezinde özel öğrencilerimizin hazırlamış oldukları el ürünlerinin sergilendiği özel öğrencilerimiz yararına düzenlenen kermes Sayın Kaymakamımız Adnan TEZCAN, Eşi Tuğba TEZCAN, Belediye Başkanı Lütfi VİDİNEL, Kamu kurum ve kuruluşlarımızın daire amirleri, siyasi partilerimizin, sivil toplum kuruluşlarımızın temsilcileri ve halkımızın katılımı ile kermes açılışı gerçekleştirildi.

Dernek Başkanı Halil İÇCAN’ın kermes açılışında yapmış olduğu konuşmasında bu özel kardeşlerimize destek olmak amacıyla düzenlemiş olduğumuz kermesimizin açılışına katılımlarından ve desteklerinden dolayı başta Kaymakamımız Adnan TEZCAN ve tüm katılımcılara teşekkür ediyorum dedi.

Kaymakam Adnan TEZCAN kermes açılışında yapmış olduğu konuşmasında; “Bu özel kardeşlerimizin kendi el ürünlerinin sergilendiği bu anlamlı kermesin açılışında sizinle olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. İnsanların isteğince tüm engelleri aşacağını, imkan ve ortam sağlanınca neler yapabileceklerinin en güzel örneğini bu kermes sergimizle bizlere bu özel kardeşlerimiz gösterdiler. Kermesimizin oluşmasında emeği geçen başta Dernek Başkanımız Halil İÇCAN’a ve kermesimize destek veren herkese teşekkür ediyor, kermesimizin bereketli olmasını diliyorum” dedi.

Hiç yorum yok: