9 May 2018

YALINYAZI İLKÖĞRETİM OKULU TÜBİTAK 4006 BİLİM FUARI SERGİSİ KAYMAKAM TEZCAN TARAFINDAN AÇILDI


Kaymakamımız Adnan TEZCAN, Eşi Tuğba TEZCAN İlçemize bağlı Yalınyazı Köyünde bulunan Yalınyazı İlkokulu/Ortaokulunun hazırlamış olduğu TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları kapsamında serginin açılışını düzenlenen törenle ile  gerçekleştirdi.

Yalınyazı İlkokulu/Ortaokulunda düzenlenen düzenlen TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı sergisine Kaymakam Adnan TEZCAN, Eşi Tuğba TEZCAN,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat KÜÇÜKALİ,  Daire Amirleri, Okul Müdürleri, Öğretmenler, Öğrenciler ve çok sayıda Yalınyazı köyünde yaşayan vatandaşlarımız  katıldı. 

Yalınyazı İlkokulu/Ortaokulu TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı sergisinin sergilendiği stantları  gezen ve öğrencilerle sohbet eden Kaymakamımız Adnan TEZCAN; "Bugün bu güzel etkinlik için Yalınyazı İlkokulu/Ortaokulundayız çocuklarımızın hayal dünyalarını bilime olan yatkınlıklarını gördük gerçekten  örnek ve güzel projelerle güzel bir etkinlik oluşturulmuş. Çocuklarımıza imkanlar sağlandığında güzel projelere imza atacaklarının en güzel örneğini  bu sergi bizlere fazlasıyla gösteriyor, emeklerinden dolayı başta okul müdürlerimize, öğretmenlerimize ve çocuklarımız olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Hiç yorum yok: