25 May 2018

VALİ DR. ÖMER TORAMAN VE KAYMAKAMIMIZ ADNAN TEZCAN İLÇEMİZ YILDIZTEPE, YALINYAZI VE UZUNÖZ KÖYLERİMİZİ ZİYARET ETTİLER


Sayın Valimiz Dr. Ömer TORAMAN, Kaymakamımız Adnan TEZCAN ile birlikte Yıldıztepe, Yalınyazı ve Uzunöz  köylerimizi ziyaret ettiler. İlk ziyaret Yıldıztepe  köyümüze yapıldı. Yıldıztepe köyümüzü ziyaretinde; Köy halkıyla birebir ilgilenerek sohbet eden Vali TORAMAN, Köy Muhtarımızın ve köy halkının istek ve taleplerini dinledi.

Yıldıztepe Köyümüzde ikamet eden 15 Temmuz Şehidimiz Hüseyin KISA’nın Babası Mehmet KISA ve Ailesi, daha sonra Görev Şehidimiz Mustafa AKARSU’nun Babası Bilal AKARSU ve Ailesi ziyaret edildi.

Yıldıztepe köyümüze yapılan ziyaret akabinde, Vali Dr.Ömer TORAMAN, Yalınyazı  köyümüzü ziyaret etti. Yalınyazı köyümüzde bulunan Maşat höyüğü gezilerek incelemelerde bulunuldu. Vali Dr. Ömer TORAMAN ve Kaymakamımız Adnan TEZCAN Yalınyazı köyümüzdeki vatandaşlarımızla bir araya gelerek Yalınyazı Köyü Muhtarımızın ve köy halkının istek ve taleplerini dinleyerek sohbet etti.

Daha sonra; Sayın Valimiz Dr. Ömer TORAMAN ve beraberindeki heyet İlçemize bağlı Uzunöz köyünü ziyaret  etti. Uzunöz köyümüzde KÖYDES projesiyle yapılan kilit parke yol işinin incelenmesinde bulunuldu. Uzunöz köyümüzü ziyaretinde; Köy halkıyla birebir ilgilenerek sohbet eden Vali TORAMAN, Köy Muhtarımızın ve halkın istek ve taleplerini dinledi.

Vali TORAMAN yapılan köy ziyaretlerindeki amaçlarının yapılan çalışmaları yerinde görmek,  vatandaşlarımızın istek ve taleplerinizi birebir sizlerden dinlemek için köylerimizi ziyaret ettiklerini söyledi.
 
Sayın Valimiz Dr. Ömer TORAMAN ve beraberindeki protokole, Yıldıztepe, Yalınyazı ve Uzunöz Köyü Muhtarlarımız ve köy halkımız  ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini belirttiler. 

Sayın Valimiz Dr. Ömer TORAMAN’a, Yıldıztepe, Yalınyazı ve Uzunöz köylerimizi ziyaretlerinde,  Kaymakamımız Adnan TEZCAN, Tokat İl Jandarma Alay Komutanımız Albay Hidayet ARIKAN, Tokat İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep GÖKÇE, İlçe Müftümüz İdris ÖZARSLAN, İlçe Jandarma Komutanımız Yüzbaşı Erhan ARSLAN, Zile İlçe Özel İdare Müdürü Kadir ŞENGÜL’de eşlik ettiler.

Hiç yorum yok: