31 May 2018

TÜTÜN VE BAĞIMLILIK YAPICI MADDELERLE MÜCADELE HAFTASI KAPSAMINDA DÜZENLENEN KAYMAKAMLIK KURUMLARARASI VOLEYBOL VE SOKAK BASKETBOLU TURNUVASI

Tütün ve Bağımlılık Yapıcı Maddelerle Mücadele Haftası Kapsamında 25 Nisan ile 15 Mayıs Tarihleri arasında düzenlenen Voleybol ve Sokak Basketbolu turnuvasında dereceye giren takımlara ödülleri Sayın Kaymakamımız Adnan TEZCAN’ın katılımı ile Zile Hüseyin Sevinç Kapalı Spor salonunda düzenlenen törenle dereceye giren takımlara ödülleri verildi.

31 Mayıs Tütüne Hayır Gününde Voleybol Turnuvasında; Birinci olan takım Zile Devlet Hastanesi, İkinci Öğretmenler’den oluşan Takım, Üçüncü ise Dinçerler Anadolu Lisesi takımı olmuştur.

Sokak Basketbol Turnuvasında ise Birinci Mehter Takımı, İkinci Apolar Takımı, Üçüncülüğü ise İlhanlar Takımı almıştır. Büyükler Kategorisinde ise Birinciliği Serince Çiğ Köfte Takımı, İkinciliği Zile Cezaevi Takımı ve Üçüncü takım ise Dinçerler Anadolu Lisesi Takımı olmuştur. Dereceye giren takımlarımıza ödülleri Sayın Kaymakamımız Adnan TEZCAN ve Protokol tarafından düzenlenen törenle verildi.

Kaymakam TEZCAN;“Tütün ve Bağımlılık yapıcı maddelerle mücadele kapsamında farkındalık oluşturmak adına düzenlenen Voleybol ve Sokak Basketbol Turnuvasına katılan tüm takımlara ve katılımcılara teşekkür ederim” dedi.

Hiç yorum yok: