9 May 2018

Türkiye Güreş Şampiyonu Öğrenciye Kaymakamdan Büyük Ödül

Okullar arası Yıldızlar Türkiye Şampiyonasında Türkiye Şampiyonu olan Zile Hüseyingazi Ortaokulu öğrencisi  Murat DOĞAN’ı Kaymakam TEZCAN 5.000 Tl.'lik Altınla Ödüllendirdi.

Ayrıca; İlçedeki sportif, kültürel, eğitsel ve diğer etkinliklerde başarılı olan öğrencilerimizi de Kaymakamımız Adnan TEZCAN Çanakkale Gezisi ile ödüllendireceğini belirtti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat KÜÇÜK ALİ,  Halk Eğitim Merkezi Müdürü İbrahim ÜÇKÖYLÜOĞLU, Hüseyin Gazi Ortaokulu Müdürü Abdulhalık KILIÇ, Fevzi Çakmak Ortaokulu Müdürü Ali ÖZGAN, Beden Eğitimi Öğretmenleri Emre ŞAHİN ve Emre KAHRAMANER Okullar arası Yıldızlar Türkiye Şampiyonasında Türkiye Şampiyonu olan Zile Hüseyingazi Ortaokulu öğrencisi Murat DOĞAN ile birlikte Kaymakamımız Sayın Adnan TEZCAN'ı makamında ziyaret ettiler.

Kaymakam TEZCAN; "Okullar arası yıldızlar Türkiye Şampiyonasında Türkiye Şampiyonu olan Murat DOĞAN’ın başarısından dolayı gurur duyduklarını söyledi. Öğrencimizin hem okul hemde sportif alandaki başarısının artarak devam etmesini, bunun içinde kendisine çok iyi bakması gerektiğini söyledi. Türkiye Şampiyonu olan Murat DOĞAN gibi  başarılı öğrencilerimize Kaymakamlık olarak  ilçemizin adını böyle güzel bir başarıyla duyuran öğrencilerimize desteklerimiz sürekli olarak artarak devam edecektir. Bu başarısından dolayı güreşçimiz Murat DOĞAN'ı ayrıca tebrik ediyorum" dedi.

Hiç yorum yok: