25 May 2018

Özel Yeni Bir Dünya Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Öğrencilerimizin Kaymakamlık ZiyaretiÖzel Yeni Bir Dünya Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Yöneticileri, Öğretmenleri, Özel öğrencilerimiz ve velileri, Sayın Kaymakamımız Adnan TEZCAN’ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyaretin anısına özel öğrencilerimiz Kaymakam TEZCAN’a çiçek takdim ederken, Sayın Kaymakamımız Adnan TEZCAN’da özel öğrencilerimize çeşitli hediyeler verdi. Özel Yeni Bir Dünya Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Yöneticileri, Öğretmenleri, Özel öğrencilerimiz ve velilerinin Kaymakamlık ziyaretine İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Fethi SAYIŞ’da eşlik etti.

Özel Yeni Bir Dünya Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Okulu yönetici ve öğretmenleri Kaymakamımız Adnan TEZCAN’a eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında bilgi verdiler.

Kaymakam TEZCAN;“İlçemizde özel öğrencilerimize yönelik böyle bir okulun olması büyük bir avantaj.Bu şekilde özel eğitime muhtaç yavrularımızın eğitilmesi çok önemli.Özel öğrencilerimize yönelik farkındalığın ve hassasiyetin oluşturulması adına büyük bir eğitim öğretim faaliyetini gerçekleştiriyorsunuz. Bu güzel çalışmalarınızdan dolayı sizleri kutluyor, öğrencilerimize sağlık, mutluluk ve eğitim öğretim hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.

Hiç yorum yok: