16 May 2018

Kaymakam TEZCAN Yaralı Uzman Çavuş Sadık KUCUR’un Karakuzu Köyündeki Ailesini Ziyaret Etti

Diyarbakır Lice’de 25 Nisan tarihinde teröristlerle çıkan çatışmada yaralanan Ankara Gata Hastanesinde tedavisi devam eden, Zile Karakuzu Köyü nüfusuna kayıtlı Uzman Çavuş Sadık KUCUR’un ailesini Sayın Kaymakamımız Adnan TEZCAN ziyaret etti.

Kaymakam TEZCAN; Karakuzu köyünde ikamet eden Uzman Çavuş Sadık KUCUR’un Babası Şenel KUCUR, Annesi Hatun KUCUR ve Dedesi Cafer KUCUR’u ziyaretlerinde yapmış olduğu konuşmasında;“Terörle mücadelede operasyonlarında gösterdikleri cesaret ve kahramanlıklardan dolayı tüm Mehmetçiklere ve Uzman Çavuş Sadık KUCUR’a teşekkür ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.Vatanımızın ve milletimizin bekası için vatan ve bayrak aşkıyla vatan savunması yapan kahraman Mehmetçiklerimizle gurur duyuyoruz. Dualarımız ve desteğimiz onlarla birlikte Allah yar ve yardımcıları olsun. Allah kahraman ordumuzu muzaffer etsin. Kutsal vatan toprakları uğruna şehadet mertebesine erişen tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Uzman Çavuşumuz Sadık KUCUR ve tüm kahraman gazilerimize ise sağlık ve şifa diliyorum” dedi.

Uzman Çavuş Sadık KUCUR’un Annesi, Babası ve Dedesi ziyaretten dolayı Kaymakamımız Adnan TEZCAN'a teşekkür ettiler.

Karakuzu köyümüzde ikamet eden Uzman Çavuş Sadık KUCUR’un ailesine yapılan ziyarette Kaymakamımız Adnan TEZCAN’a İlçe Jandarma Komutanımız Yüzbaşı Erhan ARSLAN’da eşlik etti.

Hiç yorum yok: