16 Nis 2018

VALİMİZ DR. ÖMER TORAMAN İLÇEMİZ REŞADİYE KÖYÜNDEKİ ŞEHİT POLİS KAZIM ENDİZ’İN ANNESİ ZÜHRE ENDİZ’İ ZİYARET ETTİ


Valimiz Dr. Ömer TORAMAN İlçemize bağlı Reşadiye köyünü Kaymakamımız Adnan TEZCAN ile birlikte ziyaret etti. Köy Muhtarı ve köy halkıyla bir araya gelerek vatandaşların sorunlarını dinledi. Daha sonra Reşadiye köyümüzde ikamet eden Özel Hareket Polisi Şehit Kazım ENDİZ'in Annesi Zühre ENDİZ’i evinde ziyaret etti. 1999 yılında Cizre'de Şehit olan Kazım ENDİZ'in annesi Zühre ENDİZ misafirlerini kapıda karşılayarak duyguyla ve sevgiyle sarıldı.

Şehit Annesi ile bir süre sohbet eden Sayın Valimiz Dr. Ömer TORAMAN, 'Sen bütün ülkenin, hepimizin annesisin' diyerek kendilerinden bir isteğinin olup olmadığını sordu. Sohbet esnasında Sayın Valimiz Dr. Ömer TORAMAN ve Kaymakamımız Adnan TEZCAN’ın elini bırakmayan şehit annesi, asker ve polislere dua etti.

Reşadiye köyü ve Şehit Polis Kazım ENDİZ’in Annesi Zühre ENDİZ’in ziyaretinde Sayın Valimiz Dr. Ömer TORAMAN’a, Kaymakamımız Adnan TEZCAN, Tokat İl Jandarma Alay Komutanımız Albay Hidayet ARIKAN, Tokat İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep GÖKÇE, İlçe Müftüsü İdris ÖZARSLAN, İlçe Jandarma Komutanımız Yüzbaşı Erhan ARSLAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat KÜÇÜKALİ, İlçe Özel İdare Müdürü Kadir ŞENGÜL, Zile Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Gazi Himmet ATAKOL’da eşlik ettiler.

Hiç yorum yok: