16 Nis 2018

VALİ TORAMAN İĞDIR KÖYÜMÜZÜ, İĞDIR İLKÖĞRETİM OKULUMUZU, İĞDIR JANDARMA KARAKOL KOMUTANLIĞIMIZI VE ŞEHİT TEĞMEN BEKİR PAÇAL’IN KABRİNİ ZİYARET ETTİ

Valimiz Dr. Ömer TORAMAN ve Kaymakamımız Adnan TEZCAN ile birlikte İlçemize bağlı İğdır Köyümüzü, İğdır İlköğretim Okulumuzu, İğdır Jandarma Karakol Komutanlığımızı ve Şehit Jandarma Teğmen Bekir PAÇAL’ın kabrini ziyaret etti.

Vali TORAMAN İğdır köyü ziyaretinde Iğdır köyündeki vatandaşlarımızla bir araya gelerek birebir sohbet ederek vatandaşlarımızın istek ve taleplerini dinledi, akabinde İğdır Jandarma Karakol Komutanlığımızı beraberindeki heyetle ziyaret ederek incelemelerde bulundu.Iğdır Karakol Komutanlığında vatani görevlerini yapan askerlerimizle öğle yemeğinde birlikte oldu, askerlerimizle sohbet etti.

Vali TORAMAN ve beraberindeki heyet daha sonra İğdır Köyümüzde kabri bulunan Şehit Jandarma Teğmen Bekir PAÇAL’ın kabrini ziyaret etti.

Valimiz Dr. Ömer TORAMAN İğdır köyü ziyaretinde çocuklarla yakından ilgilenerek onlara çeşitli hediyeler verdi. Köy Muhtarlığımızı ziyaret ederek, Köy Muhtarımızdan, ihtiyar heyetinden ve köy halkının istek ve taleplerini birebir dinleyerek, sohbet etti.

Vali TORAMAN ve beraberindeki heyet İğdır köyümüzde bulunan taşımalı eğitim alan İğdır İlköğretim okulumuzu da ziyaret ederek Okul idarecilerinden ve öğretmenlerden eğitim, öğretim çalışmaları hakkında bilgi alarak, Okul idaresinin ve öğretmenlerimizin dilek ve taleplerini dinledi.

İğdır köyü halkı köylerine yapılan ziyaretten dolayı Vali Dr. Ömer TORAMAN ve beraberinde köylerini ziyaret eden protokole teşekkürlerini belirttiler.

Sayın Valimiz Dr. Ömer TORAMAN’a, İğdır köyü ziyaretlerinde Kaymakamımız Adnan TEZCAN, Tokat İl Jandarma Alay Komutanımız Albay Hidayet ARIKAN, Tokat İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep GÖKÇE, İlçe Müftümüz İdris ÖZARSLAN, İlçe Jandarma Komutanımız Yüzbaşı Erhan ARSLAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat KÜÇÜKALİ, Zile İlçe Özel İdare Müdürü Kadir ŞENGÜL, Zile Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Gazi Himmet ATAKOL'da eşlik etti.

Hiç yorum yok: