16 Nis 2018

VALİ DR. ÖMER TORAMAN İLÇEMİZ ACIPINAR VE ACISU KÖYLERİMİZİ ZİYARET ETTİ


Sayın Valimiz Dr. Ömer TORAMAN, Kaymakamımız Adnan TEZCAN ile birlikte Acıpınar ve Acısu köylerimizi ziyaret etti. İlk ziyaret Acıpınar köyümüze yapıldı. Acıpınar köyü köy Muhtarlığımızı ziyaretinde; Köy halkıyla birebir ilgilenerek sohbet eden Vali TORAMAN, Köy Muhtarımızın ve halkın istek ve taleplerini dinledi.Köyde yaşayan çocuklarla yakından ilgilenerek onlara çeşitli hediyeler verdi. Sayın Valimiz Dr. Ömer TORAMAN ve beraberindeki protokole Acıpınar Köyü Muhtarı ve halkımız ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini belirttiler.

Acıpınar köyümüze yapılan ziyaret akabinde, Vali Dr. Ömer TORAMAN, Acısu köyümüzü ziyaret etti. Acısu köyümüzde bulunan Anşa Bacı ve Veli Baba'nın mezarlarının da yer aldığı türbe Vali TORAMAN ve beraberindeki heyet tarafından ziyaret edildi. Vali Dr. Ömer TORAMAN ve beraberindekiler heyet Acısu köyümüzde köy halkımızla bir araya gelerek Muhtarımızın ve köy halkının istek ve taleplerini dinleyerek sohbet etti. Acısu köyümüzü ziyaretinde çocuklarla yakından ilgilenen ve onlara çeşitli hediyer verdi. Vali TORAMAN yapılan köy ziyaretlerindeki amaçlarının yapılan çalışmaları yerinde görmek, vatandaşlarımızın istek ve taleplerinizi birebir sizlerden dinlemek için köylerimizi ziyaret ettiklerini söyledi.

Sayın Valimiz Dr. Ömer TORAMAN’a, Acıpınar ve Acısu köylerimizi ziyaretlerinde, Kaymakamımız Adnan TEZCAN, Tokat İl Jandarma Alay Komutanımız Albay Hidayet ARIKAN, Tokat İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep GÖKÇE, İlçe Müftümüz İdris ÖZARSLAN, İlçe Jandarma Komutanımız Yüzbaşı Erhan ARSLAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat KÜÇÜKALİ, Zile İlçe Özel İdare Müdürü Kadir ŞENGÜL’de eşlik ettiler.

Hiç yorum yok: