11 Mar 2018

Zile Ticaret ve Sanayi Odası, ESNAF VE SANATKÂRLAR KEFALET KOOPERATİFİ BAŞKANLIĞINA ZİYARETOda Başkanlığımız adına, Esnaf ve Sanatkârlar Kefalet Kooperatifi Başkanlığına tekrar seçilen Yunus Canbay’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Yeniden seçilen Başkan Canbay ve Yönetim Kurulu üyeleri ziyaretine Zile TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Sargın, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Necati Bice ve Emin Akkoca, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Ali Eryılmaz ile Genel Sekreter Ertuğrul Oğuz Şengör katıldı.

Başkan Canbay; Oda Zile TSO Başkanlığımızın yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek. Oda Başkanlığımız tarafından yapılan faaliyetleri yakından takip ettiklerini dile getirerek; İlçemiz için yapılan her çalışmanın yayında olduklarını ifade eden Başkan Canbay Oda Başkanlığımıza başarı dileklerini ifade ettiler.

Başkan Sargının konuşmasında ise Zile TSO Başkanlığı olarak Başkan Canbay’a yapmış oldukları çalışmaları bildiklerini ifade ederek yeni dönemde de Esnaf ve Sanatkârlar Kefalet Kooperatifi Başkanlığına Canbay’a hayırlı olsun dileklerinde bulundu ve Zile için yapılan her türlü proje ve projelere destek vereceklerini ifade eden Başkan Sargın Zile için yapılan her güzel çalışmanın yanında bulunacaklarını dile getir.

Hiç yorum yok: