3 Mar 2018

Kaymakam TEZCAN ve Eşi Tuğba TEZCAN Zile Kredi Yurtlar Kurumu Yurdu'nu Ziyaret Etti


Zile Kredi Yurtlar Kurumu Yurdu Müdürü Aslı SEVİNDİK ve Yurt Öğrencilerimizin talebi üzerine Sayın Kaymakamımız Adnan TEZCAN, Eşi ve aynı zamanda  Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Tuğba TEZCAN Hanımefendi ile birlikte Yurt Müdürlüğümüzü ziyaret ettiler. Yurt ziyaretlerine  Halk Eğitim Merkezi Müdürü İbrahim ÜÇKÖYLÜOĞLU ve Müdür Yardımcısı Gökhan ÖZKORUCU'da  beraber katıldı. Yurt öğrencilerinin soru cevap şeklindeki istek ve talepleri dinlenerek, öğrencilerimizle sohbet edildi. Kaymakam TEZCAN ve Eşi Tuğba TEZCAN Hanımefendi Akşam yemeğinde yurt öğrencilerimizle birlikte oldu. Halk Eğitim Merkezi Müdürümüz   İbrahim ÜÇKÖYLÜOĞLU ve Müdür Yardımcısı Gökhan ÖZKORUCU yurt öğrencilerimize Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün kursları hakkında tanıtıcı sunum ve bilgilendirmeler yaptılar.

Kaymakam TEZCAN; "Yurt öğrencilerine, Diksiyon, Muhasebe, İngilizce, Ahşap, Yakma-Boyama, Çini, Folklor, bağlama, gitar, resim ve buna benzer farklı dallarda  kurslar açılacağı müjdesini  verdi."

Kaymakam TEZCAN; "Özellikle açılacak kursların Okul ve  yurt idaremizin uygun yer temin etmesi ve öğrencilerimizin talepleri doğrultusunda Halk Eğitim Müdürlüğümüz tarafından bu kursların açılacağını belirtti. Açılacak kurslarımız öğrencilerimizin mesleklerini dahi iyi yapmalarına ve boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmelerine fayda sağlayacaktır" dedi.

Hiç yorum yok: