10 Mar 2018

8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Kaymakam TEZCAN ve Eşi, Şehit Annesi ile Özel Bir Kardeşimizin Annesi Nurşan ÇAVGA'yı Ziyaret Ettiler

Sayın Kaymakamımız Adnan TEZCAN ve Eşi Tuğba TEZCAN Hanımefendi 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde İlçemizde ikamet eden Şehit Uzman Çavuş İlhan MUTLU’nun Annesi Aliye MUTLU’yu, Özel bir kardeşimizin Annesi Nurşan ÇAVGA'yı ziyaret ettiler. Ziyarette çiçek ve hediyeler takdim edildi. Ziyaretlere Zile Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanımız Gazi Himmet ATAKOL, Eşi Handan ATAKOL, Zile Engelliler Dernek Başkanımız Halil İÇCAN ve Eşi Ferda İÇCAN'da katıldı.

Dünya Kadınlar Günü gibi anlamlı bir günü daha da anlamlı kılmak adına bugün bu ziyaretlerimizi gerçekleştirmeyi uygun gördüklerini belirten Kaymakam TEZCAN; “Şehit Uzman Çavuş İlhan MUTLU'nun Annesi Aliye MUTLU'yu, Özel kardeşimizin Annesi Nurşan ÇAVGA'yı ziyaret ediyoruz. Fedakar ve cefakar Türk kadınına en güzel iki örnek. 
Biri fedakarlığın ve cefakarlığın en güzel örneğini sergileyen Şehit Annemiz, diğeri engelli çocuğunun her türlü bakımını ve hayat mücadelesini sürdüren kendini evladına adamış fedakar Türk Kadını. Geçmişte cephede erkeğiyle omuz omuza kurtuluş mücadelesini veren ve bugün hayatın her kadamesinde üstün başarılara imza atan Türk kadınlarımız. 
8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolaysıyla bugün bu özel günde fedakar ve cefakar Annelerimizin yanında olmak istedik. 
Gönlümüzde her zaman müstesna bir yere sahip olan, gerek aile gerekse toplum yapısının temelini teşkil eden, doğumumuzdan ölene kadar bizi karşılıksız seven, şefkatin, fedakârlığın, sabrın ve özverinin sembolü olan, Peygamber Efendimizin "Cennet Annelerin ayakları altındadır" sözünün muhatabı olan, başta saygı değer Şehit Anneleri, Şehit Eşleri olmak üzere bu duygu ve düşüncelerle tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutluyor, hürmet ve saygılarımı sunuyorum."dedi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Şehit Uzman Çavuş İlhan MUTLU'nun Annesi Aliye MUTLU ve özel kardeşimizin Annesi Nurşan ÇAVGA, Kaymakam TEZCAN ve Eşi Tuğba TEZCAN’a 8 Mart Dünya Kadınlar günü münasebetiyle yapılan bu anlamlı ziyaretlerden dolayı teşekkürlerini belirttiler.

Hiç yorum yok: