28 Şub 2018

Zile Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Kaymakam Adnan TEZCAN OSB'ye Yeni Bir Fabrika Kurulacağı Müjdesini Verdi


2018 yılında Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine getirilen Sayın Kaymakamımız Adnan TEZCAN Organize Sanayi Bölgesi (OSB)'ye Mermer sektöründe faaliyet gösteren Burak Doğansoy Mermer İnşaat Limited Şirketi Sahibi Bülent DOĞANSOY Mermer Fabrikası kuracağı müjdesini verdi. 
Fabrikanın temelinin en kısa zamanda atılacağını Ramazan Mayıs ayı sonunda fabrikanın biteceğini belirtti. Kaymakamımız Adnan TEZCAN Zile Organize Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı olarak Burak Doğansoy Mermer İnşaat Limited Şirketine Zile Organize Sanayi Bölgesinde yer tahsisi yapılması için imzalar Kaymakamlık Makamında 27 Şubat 2018 Salı Günü atıldı.

KaymakamTEZCAN; “İlçemiz ekonomisine ve istihdama katkı sağlayacak Zile Organize Sanayi Bölgesinde Mermer sektöründe faaliyet gösterecek olan, Burak Doğansoy Mermer İnşaat Limited Şirketi Sahibi Bülent DOĞANSOY'a bu güzel yatırımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Zile’miz için hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Hiç yorum yok: