26 Şub 2018

Vergi Haftası Kutlamaları Kapsamında Vergi Dairesi Personeli Kaymakam TEZCAN’ı Ziyaret Etti

Vergi Haftası Kutlamaları kapsamında Zile Vergi Dairesi Müdür V. Sadettin COŞKUN beraberindeki heyetle Sayın Kaymakamımız Adnan TEZCAN’ı makamında ziyaret etti.

29. Vergi Haftası Kutlama Programı ve etkinlikler hakkında bilgi veren Zile Vergi Dairesi Müdür V. Sadettin COŞKUN, vergi bilincini oluşturmak için okullara, mükelleflere ziyarette bulunacaklarını söyledi.

Kaymakam TEZCAN; “Türkiye’de vergi bilincinin oluşturulması ülkemizin kalkınması açısından son derece önemlidir.
Bölgemizin ve ülkemizin kalkınmasında hak ettiği yere gelmesinde bizim vergilerimizi zamanında düzenli ödememiz hem üreticiler ve ticaret erbabı için hem de geleceğimiz olan çocuklarımız için iyi bir miras bırakabilme açısından son derece önemlidir.
Vergi Haftası vesilesiyle Vergi Dairesinde çalışan personelimizin vergi haftalarını kutluyorum. Tüm vatandaşlarımızın vergi ödevi bilinci ve sorumluluk duygusuyla hareket edeceklerine inancımız tamdır.
Vergi Mükelleflerimize bereketli ve bol kazanç diliyor, 81 milyon vatandaşımızın hakkı olan vergilerini zamanında ve tam olarak ödemelerini temenni ediyor, tüm vatandaşlarımızın Vergi Haftası’nı kutluyorum” dedi.

Hiç yorum yok: