21 Şub 2018

TÜRK HAVA KURUMU ZİLE ŞUBESİNİN KAYMAKAMLIK ZİYARETİ

16 Şubat 1925 yılında Ulu Önder Atatürk tarafından kurulan Türk Hava Kurumunun 93.inci kuruluş yıldönümü Zile Türk Hava Kurumu Şubesi tarafından kutlandı. 
Türk Hava Kurumu Zile Şube Başkanı Akif Mustafa TÜRKYILMAZ, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte THK'nin 93.kuruluş yıl dönümü nedeni ile Kaymakamımız Adnan TEZCAN'ı Kaymakamlık Makamında ziyaret ettiler. 
Zile Şube Başkanı Akif Mustafa TÜRKYILMAZ, THK'nin son yıllarda bir çok ataklar yaptığını, THK Uzay ve Havacılık Üniversitesi, yeni kurulan uçak fabrikası ve THK'nin diğer yapmış olduğu çalışmalar ve THK Zile Şubenin faaliyetleri hakkında Kaymakam TEZCAN'a bilgi verdi. Kaymakamımız Adnan TEZCAN, THK'nin önemli bir kurum olduğunu ülkemiz için güzel çalışmalar yaptığını herkesin Türk Hava Kurumuna sahip çıkması gerektiğini söyledi. 
Kaymakam TEZCAN, Zile Türk Hava Kurumu Şube Başkanı Akif Mustafa TÜRKYILMAZ, Denetçi Yunis SÜDEN ve Sayman Remzi FENERCİOĞLU'na yaptıkları çalışmalarından dolayı başarılar dileyerek Türk Hava Kurumu'nun 93. kuruluş yıl dönümünü kutladı.

Hiç yorum yok: