14 Şub 2018

Kaymakam Tezcan, Zilede Afrin Gazisini Ziyaret Etti


Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin'e düzenlenen Zeytin Dalı Harekatında teröristlerle girdiği çatışmada yaralanan ve tedavisi sonrasında memleketine gelen Zileli Gazi Piyade Uzman Çavuş Serkan Özen, Kaymakam Adnan Tezcan tarafından evinde ziyaret edildi.

Zeytin Dalı Harekatında yaralanarak gazi olan Piyade Uzman Çavuş Serkan Özen, tedavisinin ardından Zile'ye baba ocağına geldi. Zile Kaymakamı Adnan Tezcan tarafından gerçekleşen ziyarete, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Erhan Arslan, İlçe Emniyet Müdürü Fatih Öcal ve Zile Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Himmet Atakol da eşlik etti.
Afrin'deki çatışmada yaralanan Uzman Çavuş Serkan Özen ile bir süre sohbet ederek geçmiş olsun dileğinde bulunan Kaymakam Tezcan; "Vatanımızın ve milletimizin bekası için Afrin'de vatan ve bayrak aşkıyla vatan savunması yapan kahraman Mehmetçiklerimizle gurur duyuyoruz.
Dualarımız ve desteğimiz onlarla birlikte Allah yar ve yardımcıları olsun. Allah kahraman ordumuzu muzaffer etsin. Kutsal vatan toprakları uğruna şahadete mertebesine erişen tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet, kahraman gazilerimize ise sağlık ve şifa diliyorum." şeklinde konuştu.

TOKAT/Zile
Son Dakika » Güncel » Haber Haber Yayın Tarihi : 13.2.2018 17:56:00 İHA

Hiç yorum yok: