8 Şub 2018

Kaymakam TEZCAN ve Eşi Tuğba TEZCAN Zile Huzurevini Ziyaret Etti


Kaymakamımız Adnan TEZCAN Zile Huzurevini Eşi Tuğba IŞILDAK TEZCAN Hanımefendi ile birlikte ziyaret etti. Huzurevi sakinleri ile bir araya gelen Kaymakam TEZCAN Huzurevinde yaşayan vatandaşlarımızla birebir ilgilenerek, onlarla sohbet etti.

Kaymakam TEZCAN; “Huzurevinde yaşayan büyüklerimizi zaman zaman ziyaret ettiklerini ifade ederek, Yaşlı vatandaşlarımızı sık sık ziyaret ediyoruz, onların sağlık sorunları başta olmak üzere her türlü ihtiyaçları ile birebir ilgileniyoruz. Bugün büyüklerimizle sohbet etmek, bir sıkıntıları olup olmadığını öğrenmek için ziyaret etmek istedik. Onların Huzurevimizde rahat ve mutlu yaşamaları bizim için önemli. Burada çalışan arkadaşlarımız da bu amaç doğrultusunda çaba gösteriyorlar. Tüm büyüklerimize sağlıklı ve mutlu bir yaşam diliyorum” dedi.
​Huzurevi sakinleri sık sık ziyaretlerine gelen Kaymakam TEZCAN ve Eşi Tuğba IŞILDAK TEZCAN Hanımefendiye ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini belirttirken, Allah razı olsun, Allah devletimize zeval vermesin, dediler.

Hiç yorum yok: