6 Şub 2018

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı 2.Dönem Açılışı Yapıldı


Ders zili, 2017-2018 eğitim ve öğretim döneminin ikinci yarısı için çaldı. 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı 2.Dönem açılışı Sayın Kaymakamımız Adnan TEZCAN'ın katılımıyla Zile Hüseyin Gazi Ortaokulumuzda düzenlenen törenle açıldı. 
İçişleri Bakanlığının yürüttüğü “Güvenli ;Okul, Güvenli Gelecek” projesi kapsamında Kaymakamımız Adnan TEZCAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat KÜÇÜKALİ, Şube Müdürleri Fethi SAYIŞ ve İdris KAPKARA Hüseyin Gazi Ortaokulunda açılış törenine katıldılar.

Öğrenciler ile birlikte İstiklal Marşımız okunduktan sonra, sınıfları gezerek, birlikte kitap okuma etkinliğine katılan Kaymakam TEZCAN öğrencilere güvenli okulun öneminden bahsederek “Okullarımızın güvenliği öncelikle siz öğrencilerimizle birlikte başlıyor, okulunuzun güvenliği sizlerden sorulur. Okul etrafında şüphelendiğinizi kişi ya da kişiler var ise öğretmenlerinize ve ailelerinize bildirmenizi istiyoruz. 
2017-2018 Eğitim Öğretim yılının 2. Döneminin kazasız belasız ve başarılı bir şekilde geçmesini temenni ediyor, hepinize başarılar diliyorum. 1. Dönem İlçemizde verimli ve arzu ettiğimiz gibi huzur içinde güvenle tamamlandı. 
Bu döneminde aynı şekilde geçmesi en büyük arzumuz. Öğrencilerimizden en büyük isteğimiz çok çalışmaları. Öğrenci, öğretmen ve aile bütünleşmesiyle eğitim ve öğretimde istediğimiz seviyeye ulaşacağımızdan şüphemiz yoktur" dedi.

Hiç yorum yok: