22 Oca 2018

ZİLE ULU CAMİİ'NDEN AFRİN'E DUALARLA GÖNÜL KÖPRÜSÜ


Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından, Suriye'nin Afrin bölgesinde terör örgütü mensuplarını etkisiz hale getirmek üzere başlatılan "Zeytin Dalı Harekatı"nın zaferle sonuçlanması için ülke genelinde olduğu gibi İlçemizde Kaymakamlığımızca ve İlçe Müftülüğümüzce düzenlenen Programda 21 Ocak 2018 Pazar Günü Yatsı namazı öncesi “Ordumuza ve Milletimize Dua” programı kapsamında Fetih Suresi okundu ve Mehmetçik’e dua edildi.

Zile Kaymakamlığımızca ve İlçe Müftülüğümüzce düzenlenen Zile Ulu Camideki programda Fetih Suresi okundu, İlçe Müftümüz İdris ÖZARSLAN Afrin operasyonu dolaysıyla Cami cemaatine Fetih suresi ve birlik beraberlik konularında vaaz verdi ve dua ettirdi. Yatsı namazı sonrası Zile Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğimizce Cami cemaatine ikramda bulunuldu. Zile Kaymakamlığımızca ve İlçe Müftülüğümüzce düzenlenen “Ordumuza ve Milletimize Dua Programına”halkımızın yoğun katılımı oldu.

Kaymakamımız Adan TEZCAN; “Afrin’e sefer düzenleyen kahraman ordumuz, milletimizin birliği ve tüm Şehitlerimiz için Zile Ulu Camii’de Fetih Suresi okundu ve dualar edildi. Allah Kahraman Ordumuzu Muzaffer Eylesin, Dua programına yoğun katılımlarından dolayı Zileli Hemşerilerimize teşekkür ederim” dedi.

Hiç yorum yok: