10 Oca 2018

Uyuşturucu Madde ve İlçe Tütün Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı


Uyuşturucu Madde ve Bağımlılığı ile Mücadele ve İlçe Tütün Koordinasyon Kurulu toplantısı, Sayın Kaymakamımız Adnan TEZCAN Başkanlığında yapıldı.

İlçe Öğretmen Evi Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıya; Zile Cumhuriyet Savcımız, Gamze KALENDER, Zile Belediye Başkan Yardımcısı Bilal KOÇ, İlçe Jandarma Komutanımız Yüzbaşı Erhan ARSLAN, İlçe Emniyet Müdürümüz Fatih ÖCAL, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat KÜÇÜKALİ, Zile Denetimli Serbest Denetimlik Müdürü Yüksel DÜZCAN, ilgili kurum müdürleri ve kurul üyeleri katıldı.

İlçe Sağlık Müdürü Dr. Mehmet ŞİMŞEK, uyuşturucu eylem planı ile ilgili bir sunum yaptı.Zile’de uyuşturucu maddeyle mücadele konusunda yapılan çalışmalar hakkında genel bilgiler sundu.

Uyuşturucu ve madde bağımlığı ile ilgili mücadelenin önemine dikkat çeken Kaymakam TEZCAN; ilgili tüm kurumların eşgüdüm ve koordinasyon içinde hazırlanan eylem planı içinde uyuşturucu ve madde bağımlılığını önleme, koruma ve sonuç alıcı çalışmaların sahada yapılması gerektiğini belirtti. Toplantıda; uyuşturucuyla mücadele sürecinde ilçemizdeki mevcut durum ve yeni gelişmeler, kurumların ilçemizde tespit ettikleri sorunlar, aksaklıklar ve alınması gereken tedbirler ve öneriler görüşüldü.

Hiç yorum yok: