20 Oca 2018

Öğrencilerimiz Karnelerini Kaymakam TEZCAN'dan Aldı2017-2018 Eğitim öğretim döneminin sona ermesi ile birlikte İlçe Merkez ve Köylerimizde Eğitim Öğretim gören öğrencilerimiz 1.Dönem yarıyıl tatili öncesi karnelerine kavuştu.

Sayın Kaymakamımız Adnan TEZCAN ve beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat KÜÇÜKALİ Kervansaray İlköğretim Okulu’ndaki ve Yünlü Köyü İlkokulu’ndaki karne dağıtım törenlerine katıldı. Köylerdeki programdan sonra Zile Yavuz Selim Naci Giray İlköğretim Okulu’ndaki karne dağıtım törenine Belediye Başkanımız Lütfi VİDİNEL'in de katılımıyla öğrencilerimize karneleri verildi.

Kaymakam TEZCAN öğrencilere iyi tatil dileğinde bulunarak Karnelerini kendi elleriyle verdi. Sınıflara girerek öğrencilere karnelerini dağıtan Kaymakam TEZCAN; “Öğrencilerden tatil süresince dinlenmelerini ve kitap okumalarını istedi.

Karnesinde umduğu gibi olmayan öğrencilerimizin de ikinci dönem daha fazla çalışarak bu durumu düzelteceklerine yürekten inanıyorum. 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılının I. dönemini başarı ile bitiren öğrencilerimizi, ailelerini ve eğitimlerinde büyük emekleri olan ve hayata hazırlayan öğretmenlerimizi tebrik ediyor, Tüm Öğrenci ve Öğretmenlerimize iyi tatiller diliyorum” dedi.

Hiç yorum yok: