20 Oca 2018

Kaymakam TEZCAN Kervansaray ve Yünlü Köylerimizi Ziyaret Etti

Sayın Kaymakamımız Adnan TEZCAN İlçemize bağlı Kervansaray ve Yünlü Köylerimizi Ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Köy ziyaretlerinde vatandaşlarımızın yoğun ilgisiyle karşılaşan Kaymakam TEZCAN;"Eğitimden sağlığa, ulaşımdan tarım ve hayvancılığa kadar birçok alanda halkımızın sorunlarıyla yakından ilgilendiklerini, köylerde yaşayan vatandaşların çağın gerektirdiği yaşam standardına kavuşmaları için büyük bir gayret gösterdiklerini söyledi.

Kaymakam TEZCAN; Köy ziyaretleri kapsamında ilk olarak Kervansaray Köyümüze gidilerek, Köy Muhtarı, Azalar ve vatandaşlarımızla sohbet etti. Köylülerimizin istek ve taleplerini dinledi. Kervansaray Köyü İlköğretim Okulumuzu ziyaret ederek, Okul idarecilerimiz, Öğretmenlerimizle biraraya gelen Kaymakam TEZCAN öğretmenlerimizin istek ve taleplerini dinledi. Kervansaray köyümüzde öğrencilerimize verilen karne dağıtım töreninden sonra Yünlü köyümüz ziyaret edildi.

Yünlü Köyü ziyaretinde Kaymakam TEZCAN Köy İlkokulunu ziyaret ederek, Okul İdarecilerinden bilgi aldı.Öğretmenlerimizle sohbet ederek, Öğrenilerimize karnelerini İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat KÜÇÜKALİ ile birlikte verdi.

Yünlü Köyümüzdeki karne dağıtım töreninden sonra, İlçe Müftümüz tarafından Yünlü köyü Camimiz'de Cuma vaazı verildi. Cuma namazı sonrası Yünlü köyündeki vatandaşlarımızla biraraya gelen Kaymakam TEZCAN, Köy Muhtarı, Azalar ve vatandaşlarımızla sohbet ederek köylülerimizin istek ve taleplerini dinledi.

Daha sonra Yünlü Köyü Kuran kursu ziyaret edilerek, burada kuran eğitimi alan kursiyerlerle Kaymakam TEZCAN sohbet etti. Kursiyerler Kaymakamımız Adnan TEZCAN'ın ziyaretinden çok memmun olduklarını belirterek, teşekkür ettiler.

Köy ziyaretleri sonrası, Kervansaray ve Yünlü Köyü Muhtarlarımız köylerini ziyaret eden Kaymakımımız Adnan TEZCAN'a teşekkürlerini belirttiler.

Kaymakamımız Adnan TEZCAN'ın köy ziyaretlerine İlçe Müftümüz İdris ÖZARSLAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat KÜÇÜKALİ'de katıldı.

Hiç yorum yok: