7 Oca 2018

Kaymakam TEZCAN Akdoğan, Kepez, Uzunköy, Yalnızköy ve Akgüller Köylerimizi Ziyaret Etti

Sayın Kaymakamımız Adnan TEZCAN İlçemize bağlı Akdoğan, Kepez Uzunköy, Yalnızköy ve Akgüller Köylerimizi Köylerimizi Ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Köy ziyaretlerinde vatandaşlarımızın yoğun ilgisiyle karşılaşan Kaymakam TEZCAN;"Eğitimden sağlığa, ulaşımdan tarım ve hayvancılığa kadar birçok alanda halkımızın sorunlarıyla yakından ilgilendiklerini, köylerde yaşayan vatandaşların çağın gerektirdiği yaşam standardına kavuşmaları için büyük bir gayret gösterdiklerini söyledi.

Köy ziyaretlerinden dolayı Akdoğan, Kepez, Uzunköy, Yalnızköy ve Akgüller Köyü Muhtarlarımız Kaymakamımız Adnan TEZCAN’a teşekkür ettiler. Vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde tespit etmek ve çözüm aramak için Köy ziyaretlerinin önemli olduğunu belirten Kaymakam TEZCAN, Köy muhtarlarımızdan köyleri hakkında kapsamlı bilgi alarak, özellikle yaşlı ve yardıma muhtaç vatandaşlarımızla ve çocuklarla yakından ilgilendi.

Kaymakamımız Adnan TEZCAN’ın Köy ziyaretlerine İlçe Jandarma Komutanımız Yüzbaşı Erhan ARSLAN, İlçe Müftümüz İdris ÖZARSLAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat KÜÇÜKALİ, İlçe Sağlık Müdürümüz Mehmet ŞİMŞEK’de köy ziyaretlerine katıldı.

Hiç yorum yok: