30 Oca 2018

İLÇE HAYAT BOYU ÖĞRENME, HALK EĞİTİMİ PLANLAMA VE İŞBİRLİĞİ KOMİSYONU TOPLANTISI KAYMAKAM TEZCAN BAŞKANLIĞINDA YAPILDI


Hayat Boyu Öğrenme kapsamında yaygın eğitim ihtiyaçlarının belirlenmesi, planlanması, ortaya çıkan güçlüklerin değerlendirilmesi ve merkezler arasında iş birliği ve koordinasyon sağlanması, etkinliklerin birlikte planlanması ve uygulamaya konulması, hizmet tekrarı ve kaynak israfının önlenmesi amacıyla Sayın Kaymakamımız Adnan TEZCAN başkanlığında ilçemizde bulunan kamu kurum ve kuruluşlarının daire amirlerinin katılımıyla İlçe Hayat Boyu Öğrenme Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu Toplantısı Zile Öğretmenevi Toplantı Salonunda 25 Ocak 2018 Perşembe günü yapılmıştır.

Toplantı gündem maddeleri okunarak, 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılının birinci döneminde yapılan faaliyetlerle ilgili bir sunum yapıldı. Toplantıya katılanlarla 2017-2018 Eğitim öğretimin ikinci döneminde yapılabilecek faaliyetlerle ilgili görüş alış-verişinde bulunuldu. İstek ve öneriler alındı.

Kaymakam TEZCAN; Halk Eğitimi Merkezi’nde yapılan Hayat Boyu Öğrenme Faaliyetleri’nin önemini vurguladı. Hayat Boyu Öğrenme faaliyetlerinin her geçen gün daha değerli hale geldiğini bu doğrultuda çalışmaların artarak devam edeceğini vurguladı.Toplantıya katılanlara teşekkür ederek toplantıda alınan kararlar hayırlara vesile olsun, dedi.

Hiç yorum yok: