5 Oca 2018

GENÇ NİDA Kur'an-ı Kerim'i güzel okuma ve Hafızlık yarışması


Genç Nida Kur'an-ı Kerimi Güzel Okuma ve Hafızlık Yarışması İl Finali Zile Saray Sinemasında Sayın Kaymakamımız Adnan TEZCAN, Eşi Tuğba IŞILDAK TEZCAN Hanımefendi, Belediye Başkanı Lütfi VİDİNEL, İl Milli Eğitim Müdürü Levent YAZICI, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa ERASLAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat KÜÇÜKALİ, İlçe Müftüsü İdris ÖZARSLAN, İlçe Sağlık Müdürü Mehmet ŞİMŞEK, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ve Okul Müdürlerimizin katılımıyla yapıldı.

Genç Nida Kur'an-ı Kerimi Güzel Okuma yarışmasında Birinci olan Erbaa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Fatma Zehra PEYNİR Yarım Altın, İkinci olan Turhal 15 Temmuz Şehit Ferhat Koç Kız AİHL öğrencisi Büşranur ÖZEL Çeyrek Altın , Üçüncü olan Tokat Mehmet Emin Saraç Anadolu İHL öğrencisi Zeynep Vuslat SOLMAZ Çeyrek Altın ve çeşitli hediyeler ile ödüllendirilmişlerdir.

Hafızlık yarışmasında birinci olan Erbaa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Handenur ALTUNCU Tam Altın ve çeşitli hediyeler ile ödüllendirilmişlerdir.

Zile Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin koordinatörlüğünde düzenlenen GENÇ NİDA Kur'an-ı Kerim'i güzel okuma ve Hafızlık yarışması İL FİNALİ coşkulu bir katılımla yapıldı. " Yeryüzünün yıldızları tüm öğrencilerimizi, yetiştiren öğretmenlerimizi, idarecilerimizi kutluyorum..,

Zile Belediye Başkanı 
Lütfü Vidinel

Hiç yorum yok: