11 Ara 2017

Kaymakamımız Adnan TEZCAN, Iğdır ve Ağılcık Köylerimizi Ziyaret EttiSayın Kaymakamımız Adnan TEZCAN İlçemize bağlı Iğdır ve Ağılcık köylerini 11/12/2017 Pazartesi günü ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Vatandaşlarla bir araya gelen Kaymakam TEZCAN, eğitimden sağlığa, ulaşımdan tarım ve hayvancılığa kadar birçok alanda köylülerin sorunlarıyla yakından ilgilendiklerini, köylerde yaşayan vatandaşların çağın gerektirdiği yaşam standardına kavuşması için büyük bir gayret gösterdiklerini söyledi.

Kaymakam TEZCAN; Iğdır köyümüzde bulunan Iğdır Jandarma Komutanlığımızı ziyaret ederek Iğdır Karakol komutanlığımızda görev yapan askerlerimizle birlikte öğlen yemeğinde bir araya geldi. Daha sonra Iğdır İlköğretim okulumuzda incelemelerde bulunan Kaymakam TEZCAN, Ağılcık köyümüzü ve Ağılcık köyü İlkokulumuzda incelemelerde bulundu.Ziyaretlerden dolayı Iğdır ve Ağılcık köyü Muhtarlarımız Kaymakamımız Adnan TEZCAN’a ve köylerini ziyaret eden kurum amirlerimize teşekkür etti. Köy ziyaretlerine İlçe Jandarma Komutanımız Yüzbaşı Erhan ARSLAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat KÜÇÜKALİ ve İlçe Sağlık Müdürümüz Dt. Amine Hatun AĞIRMAN’da eşlik etti.

Hiç yorum yok: