14 Tem 2017

15 Temmuz Şehidimiz Hüseyin KISA’nın Ailesi ve 15 Temmuz Gazimiz Kürşat KARABULUT Ziyaret Edildi

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nü kapsamında Sayın Kaymakamımız Adnan TEZCAN İlçemiz Yıldıztepe Köyünde ikamet eden 15 Temmuz Şehidimiz Hüseyin KISA’nın Ailesini ve İlçemiz Yunusemre Mahallesinde ikamet eden 15 Temmuz Gazimiz Kürşat KARABULUT’u, Eşi Tuğba IŞILDAK TEZCAN Hanımefendi ile birlikte ziyaret etti.
Ziyarete İlçe Protokolümüzde eşlik etti. 15 Temmuz Şehidimiz Hüseyin KISA’nın Ailesini ziyaret ederek Şehidimizin Babası Mehmet KISA ile sohbet eden Kaymakam TEZCAN, akabinde İlçemiz Yunus emre Mahallemizde ikamet eden 15 Temmuz Gazimiz Kürşat KARABULUT’u ziyarette etti. Ziyaretlerde 15 Temmuz gecesi yaşanan olaylar anlatılırken duygu dolu anlar yaşandı.

Sayın Kaymakamımız Adnan TEZCAN ziyaretlerde yapmış olduğu konuşmasında; Devletin bütün kurumları ile bu vatan için canını vermekte, kanını dökmekte bir an olsun tereddüt etmeyen kahraman Şehitlerimizin Ailelerinin ve Gazilerimizin yanında olduğunu belirtti. “15 Temmuz Gecesi aziz milletimiz dünyada emsali görülmemiş bir iman ve inançla, göğsünü tanklara,jetlere ve helikopterlere siper ederek, demokrasisine sahip çıkmış ve tarihe ismini yazdırmıştır.

O gün hainlerin hesap edemediği şey bu milletin azim ve kararlıkla korkusuzca sokağa inmesiydi. 15 Temmuz Milletimizin birliğini ve beraberliğinin ne kadar sağlam olduğunu bir kez daha dosta düşmana göstermiştir. Bu vesileyle, Şehitlerimize Allah’tan rahmet, Gazilerimize sağlıklı ve huzurlu uzun ömürler diliyorum” dedi.

Hiç yorum yok: