8 Haz 2017

ZİLE KAYMAKAMI TEZCAN , İFTAR SOFRALARINA KONUK OLDU


Sayın Kaymakamımız Adnan TEZCAN, Ramazan Ayı münasebetiyle vatandaşların iftar sofralarına çat kapı konuk olmaya devam ediyor.

Kaymakam TEZCAN, iftar vaktine yakın bir saatte İlçemiz Cedit Mahallesi halkından Duran ACUN’u, Ramazan Ayı ziyaretleri kapsamında ACUN ailesinin iftar sofrasına sürpriz ziyaretten bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Duran ACUN, hayatında ilk kez devletin en yetkilisi olan bir Kaymakam Bey’in evinde iftar açmasının kendisine ve ailesine gurur verdiğini söyledi.Ziyaret dolayısıyla Ailece çok mutlu olduk, İftar soframızda aramızda bulunan Sayın Kaymakamımıza ve Eşi Tuğba IŞILDAK TEZCAN Hanımefendiye ve gelen misafirlerimize çok teşekkür ederiz dediler.

İftar sonrası İlçemiz Camii Kebir Mahallesi halkından Safiye İNAK’a çay içme ziyaretinde de bulunan, iftar öncesi ve sonrası ailelerle sohbet eden Kaymakam TEZCAN; “Ramazan Ayında özellikle vatandaşlarımıza konuk olup onlarla aynı sofrada iftar yapmaya özen göstereceğiz” dedi.

Ziyaretlerine Eşi Tuğba IŞILDAK TEZCAN, Yazı İşleri Müdürü Şadiye ERKOL, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Müdürü Ali YÜNİPEK ve Eşi’de eşlik etti.

Hiç yorum yok: