8 Haz 2017

TEOG Sınavında Tüm Derslerden Tam Puan Alarak Dereceye Giren Öğrenciler Kaymakam TEZCAN Tarafından Altınla Ödüllendirildi
2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı 2.Dönem TEOG Sınavında tüm derslerden tam puan alarak dereceye giren öğrencilerimiz Sayın Kaymakamımız Adnan TEZCAN tarafından altınla ödüllendirildiler.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat KÜÇÜKALİ, Okul Müdürleri ve öğrenci velilerinin katıldığı ziyaret esnasında Kaymakamımız Adnan TEZCAN, Öğrenci ailelerine ve öğrencilerle konuşarak "Sadece doktor olmayı düşünmeyin, memleketimizin mühendise de ihtiyacı var bilgisayar mühendisine de, elektronik mühendisine de, genetik mühendisine de ihtiyacı var bu alanlara yönelin , Çocuklarınıza destek olmazsanız başarılı olamazlar.
Çocuklarımız bizim için çok önemli, onlar bizim yarınlarımız, İnşallah gönlünüze göre bir lise, gönlünüze göre bir üniversite kazanır, seveceğiniz, huzurla çalışacağınız , memlekete faydalı olabileceğiniz bir mesleğiniz olur. Bundan sonraki eğitim hayatınıza başarılar diliyorum.” dedi.

Hiç yorum yok: