21 Haz 2017

15 Temmuz Gazimiz Kürşat KARABULUT’u Kaymakamımız Adnan TEZCAN Evinde Ziyaret Etti

15 Temmuz günü darbe kalkışması sırasında Yaralanan Kürşat KARABULUT ve Ailesini Sayın Kaymakamımız Adnan TEZCAN ziyaret etti. 15 Temmuz Gazimiz Kürşat KARUABULUT’un İlçemiz Yunus Emre Mahallesindeki ev ziyaretinde yaralanan gencimizin Annesi Dürdane KARABULUT’da ziyaret edildi.
15 Temmuz Gazimiz Kürşat KARABULUT’un Kaymakamımız Adnan TEZCAN tarafından yapılan ziyaretine İlçe Jandarma Komutanımız Yüzbaşı Hüseyin DİREK, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürümüz Ali YÜNİPEK’de eşlik etti.

İstanbul’da ikamet eden Zileli hemşerimiz 15 Temmuz Gazimiz Kürşat KARABULUT, 15 Temmuz darbe gecesi meydana çıkıp, darbe girişimini engellemek isterken yaralanmıştı, 15 Temmuz gecesi göstermiş olduğu kahramanlıktan dolayı Gazi Kürşat KARABULUT’u tebrik eden Kaymakam TEZCAN; “15 Temmuz Gecesi aziz milletimiz dünyada emsali görülmemiş bir iman ve inançla, göğsünü tanklara, jetlere ve helikopterlere siper ederek, demokrasisine sahip çıkmış ve tarihe ismini yazdırmıştır. O gün hainlerin hesap edemediği şey bu milletin azim ve kararlıkla korkusuzca sokağa inmesiydi.

15 Temmuz Milletimizin birliğini ve beraberliğinin ne kadar sağlam olduğunu bir kez daha dosta düşmana göstermiştir. Bu vesileyle, Şehitlerimize Allah’tan rahmet, Gazilerimize sağlıklı ve huzurlu uzun ömürler diliyorum” dedi.

Hiç yorum yok: