4 May 2017

ZİLE LİSESİ ÖĞRETMENLERİ ve MEZUNLARI


28-29 Nisan 2017 tarihlerinde Antalya’da bir araya geldiler. Farklı bölgelerden, uzak illerden arkadaşlık özlemini giderip ilk gençlik yıllarının coşkusunu yaşamak için katılan yetmişe yakın mezun, öğretmenve aile bireyleri mutlu olarak ayrıldılar.
Antalya’daki mezunlarımız; Nesrin Öztürk Çubuk, Nurhan Baştopçu, Müsemma Eken, Mehmet Dursun Ünlütürk, Abdullah Dirican ve arkadaşımız Coşar Akman ekip olarak ilk değerlendirmeleri yaptılar,
M. Dursun Ünlütürk’ün düzenlemesiyle program
gerçekleştirildi.
Mezuniyetlerinden sonra ilk kez aramıza katılanların sevinci, evlenip güzel konumlara ulaşan evlatların aramıza katılmasın daki tatlı heyecan, görülmeye değerdi. Özürleri nedeniyle gönlü bizimle olup katılamayanların telefon ve mesajları iki gün boyunca devam etti. AntalyaYerel basında nitelikli ‘’XL Magazin’’ dergisini yayımlayan Alaattin Özuzun muhabir gönderip gala yemeğinin haber ve resimlenmesini sağladı. Orhan Özkaleli ve Muammer Özaçık, ‘’Zile Pekmezi ve Kete olmadan tadı çıkmaz’’ diyerek bol miktarda gönderdiler. Zevkle, iştahla tüketildi.
Toplantımızda alınan karar gereği; 2018 yılı buluşması, ilk mezunların ellinci yıldönümü olması nedeniyle ZİLE’de gerçekleşecektir. Zile ekibi bu konuda düzenleme yapıp uygun tarih belirleyecektir.

Emeğini, ilgisini ve gönül katkısını esirgemeyen tüm
arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.
Düzenleme ekibi adına
Hüseyin Ulus

Hiç yorum yok: