8 May 2017

ZİLE KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ,2.KARİYER GÜNLERİ OKULUMUZDA YAPILDI


ATİ Derneği tarafından düzenlenen 2.Kariyer Günleri  Nisan 2017 de okulumuzda yapıldı. Programa İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn Murat KÜÇÜKALİ, Şube Müdürümüz Sn Ali ÖZGAN, ATİ Derneği Başkanı Av. Mehmet Demir, Av. Hacer YILMAZ, Doktor Mehmet ERŞAN, Çevre Mühendisi Ayşegül POLATTİMUR, Öğretmen Bayram POLATTİMUR, Hemşire Hatice YILDIZ, Sosyal Hizmetlerden sorumlu Tokat Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin KELEMCİ ve okulumuzdan geçen yıl mezun ve şu anda Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğrencisi Duygu TEKİN katılmışlardır.

Program ilk olarak okul bahçesinde İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün konuşması ile başladı. Daha sonra ATİ Derneği Başkanı Mehmet DEMİR Bey öğrencilere hitaben bir konuşma yaptı. Devamında konuklarımız farklı sınıflarda öğrencilerle kendi branşlarıyla ilgili sohbet ederek öğrencilerin sorularını cevapladılar.

Bu programın hazırlanmasında emeği geçen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze ve ATİ Derneği Yöneticilerine çok teşekkür eder çalışmalarında başarılar dileriz.

Hiç yorum yok: