2 May 2017

ZİLEDE ÖĞRETMENLER ARASI MASA TENİSİ TURNUVAMIZIN ŞAMPİYONU BELLİ OLDU...Zile Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü olarak düzenlemiş olduğumuz öğretmenler arası masa tenisi turnuvası 14 Mart Salı günü yapılan final müsabakalarıyla sona erdi. Oldukça çekişmeli geçen final müsabakalarını çok sayıda izleyici takip etti.
Oynanan yarı final maçları sonunda Bayram MATIR ve Ahmet KUYUMCU birincilik maçına, Erol ŞAHİN ve Hakan YAĞOĞLU ise üçüncülük maçlarına çıktılar. Turnuvanın üçüncülüğünü Hakan YAĞOLU kazandı. Final maçında Bayram MATIR’I mağlup eden Ahmet KUYUMCU turnuvanın şampiyonu olurken, ikinciliği Bayram MATIR elde etti.
Kurum müdürümüz Hanifi ARSLAN turnuvaya katılım gösteren tüm öğretmenlerimize hediyelerini sundu. Üçüncü olan Hakan YAĞOĞLU’na ödülünü Adnan Ekrem MACİT hocamız, ikinci olan Bayram MATIR’a kurum müdürümüz Hanifi ARSLAN, şampiyon olan Ahmet KUYUMCU’ya da ödülünü İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Murat KÜÇÜKALİ takdim ettiler.

Turnuvaya katılım gösteren tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz. Turnuva boyunca hakemlik yapan Murat PEŞMEN, İlhan TEKELİOĞLU ve Ünal TEPECİ öğretmenlerimize de ayrıca teşekkür ediyoruz.

Hiç yorum yok: