1 May 2017

Kaymakamımız Adnan TEZCAN Karakuzu Köyü Kutlu Doğum Etkinliğine Katıldı


İlçemize bağlı Karakuzu köyünde 30 Nisan 2017 Pazara günü Kutlu doğum haftası kapsamında program düzenlendi. Karakuzu Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Kültür Derneğinin organize ettiği etkinliğe, Sayın Kaymakamımız Adnan TEZCAN, İstanbul Milletvekilimiz Harun KARACA, Tokat Belediye Başkanımız Av.Eyüp EROĞLU, Kamu kurum ve kuruluşlarımızdaki daire amirleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, İl Genel Meclis Üyeleri, siyasi parti temsilcileri ve çevre köylerden katılan misafirler ve İstanbuldan gelen Karakuzu Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Kültür Derneği üyeleri ile karakuzu köyü halkı katıldı.

Karakuzu Köyü Kutlu Doğum etkiliğinde bir konuşma yapan Kaymakamımız Adnan TEZCAN; “ Bu güzel kutlu doğum etkinliğinde sizlerle beraber olmanın mutluluğu içerisindeyim. Bu organizasyon için aramızda bulunan İstanbul Milletvekilimiz Harun KARACA Beye, Tokat Belediye Başkanımız Av. Eyüp EROĞLU’na, İstanbuldan ve diğer illerimizden gelen misafirlerimize ve siz Karakuzu halkına birlik ve beraberliğimiz adına sergilediğiniz bu güzel organizasyondan dolayı emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Karakuzu köyü Muhtarı Memiş GÖBEŞ; Kutlu Doğum Etkinliğine iştirak Kaymakamımız Adnan TEZCAN’a, İstanbul Milletvekilimiz Harun KARACA’ya Tokat Belediye Başkanımız Av.Eyüp EROĞLU’na, Kamu kurum ve kuruluşlarımızın daire amirlerine, sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerine, İl Genel Meclis Üyelerimize, siyasi parti temsilcilerine, çevre köylerden katılan misafirlerimize ve İstanbul dan gelen Karakuzu Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Kültür Derneği üyelerimize ve Karakuzu halkımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Hiç yorum yok: