15 May 2017

CHP ZİLE KADIN KOLLARI ANNELER GÜNÜ ETKİNLİĞİ


CHP ZİLE KADIN KOLLARI BAŞKANLIĞI OLARAK (14 MAYIS 2017 PAZAR ) DÜZENLEDİĞİMİZ ANNELER GÜNÜ ETKİNLİĞİMİZDEN. BİZE DESTEKLERİNİ ESİRGEMEYEN TÜM ANNELERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ BİZİ ONURLANDIRDINIZ BİZE GÜÇ VERDİNİZ İYİ Kİ VARSINIZ... SEN YOKSAN BİR KİŞİ EKSİĞİZ...


Zile İlçesinde Dericioğlu Düğün Salonu ve Restaurant düzenlenen anneler günü etkinliğine çok sayıda partili katıldı. Oldukça sıcak ve samimi görüntülere sahne olan buluşmada CHP Zile Kadın Kolları Başkanı yaptığı konuşmada Türkiye’yi ve ülkenin çocuklarını şekillendirecek annelere önemli görevle düştüğünün vurgusunu yaptı.
Düzenlenen etkinlikte konuşan başkan, “Analar ağlamasın” diyerek duygu sömürüsüyle işbaşına gelen kifayetsiz iktidar sahiplerinin ihtirasları yüzünden hemen her gün yurdun dört bir köşesinde analar ağlıyor” sözleriyle başladığı açıklamasında, “hiçbir annenin ağlamadığı, çocuğundan ayrılmadığı, evlat acısı yaşamadığı, yoksulluk ve sıkıntı yüzünden canının acımadığı bir Türkiye” istediklerini ifade etti.
Başkan ayrıca: “Karşılıksız ve şartsız sevginin ve sonsuz özverinin simgesi annelerimiz, yeri hiçbir zaman doldurulamayacak en kutsal varlıklarımızdır. Ne yazık ki, “Analar ağlamasın” diyerek duygu sömürüsüyle işbaşına gelen kifayetsiz iktidar sahiplerinin ihtirasları yüzünden hemen her gün yurdun dört bir köşesinde analar ağlıyor.
Biz, hiçbir annenin ağlamadığı, çocuğundan ayrılmadığı, evlat acısı yaşamadığı, yoksulluk ve sıkıntı yüzünden canının acımadığı bir Türkiye istiyoruz. Biz, annelerin binbir özen ve cefa ile emek ve özveriyle büyüttüğü hiçbir yavrunun acı içerisinde yaşamadığı bir Türkiye istiyoruz.
Bu duygu ve düşüncelerle, tüm annelerimizin gözlerinden bir damla yaşın dahi düşmediği, güzel yüzlerinin güldüğü günler diliyor Saygı, sevgi ve şükranla tüm annelerimizin ellerinden öpüyorum." dedi. Düzenlenen programda yerel sanatçılarda sahne alarak türkü söyledi. Program halaylar ve türküler eşliğinde son buldu.

Hiç yorum yok: