24 Nis 2017

Zile TSO İstiklal Özen İlkokulunda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.Kadın Girişimciler Kurulumuzun katkılarıyla İstiklal Özen İlkokulunda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlandı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında konuşma yapan Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Ceylan Candan; Çocuklarımız ve gençlerimizi en iyi şekilde eğiten kıymetli eğitim gönüllülerine teşekkür ediyor, “Türkiye Cumhuriyetinin bağımsızlığının teminatının çocuklar olduğunu her fırsatta dile getiren Ulu Önder Atatürk, bu bilinçle milli irade ve ulusal bağımsızlığımızın simgesi olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı böylesine önemli bir günü sevgili çocuklarımıza bayram olarak armağan etmiştir.
Bizler de aynı bilinçle inanıyoruz ki; yarınların Türkiye’si çocuklarımızla daha aydınlık, daha mutlu, daha gelişmiş olacaktır. Bu vesileyle, tüm ulusumuzun aydınlık yarınlarının teminatı olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor, başta büyük önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bağımsızlık ve egemenlik mücadelemizin bütün kahramanlarını saygıyla anıyorum.” dedi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında Kadın Girişimciler Kurulumuz tarafından çocuklarımıza hediyeler verildi ve okulumuzun ihtiyaçları karşılandı.

21.04.2017

Hiç yorum yok: