19 Nis 2017

YGS Sınavında Başarılı Olan Zile Fen Lisesi Öğrencilerini Kaymakamımız Adnan TEZCAN Ödüllendirdi


Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı'nda (YGS) başarılı olan Zile Fen Lisesi Öğrencilerinden Onur Sefa ÖZBIÇIK ile Mert SEMİZ’i Sayın Kaymakamımız Adnan TEZCAN YGS sınavında göstermiş oldukları başarılarından dolayı Kaymakamlık Makamında kabul ederek öğrencilerimizi ödüllendirdi. Kaymakamlık Makamında yapılan ziyarete İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat KÜÇÜKALİ, Zile Fen Lisesi Okul Müdürü Ahmet AĞCAOĞLU ve Zile Fen Lisesi Okul Müdür Yardımcısı Muammer BİLGİN’de eşlik etti.

Zile Fen Lisesi Okul Müdürü Ahmet AĞCAOĞLU; YGS Sınavında başarılı olan öğrencileri takdiminde; Okulumuz Öğrencisi Onur Sefa ÖZBIÇIK İlçe birincisi ve Türkiye derecesi olarak 1703 olduğunu, öğrencilerimizden Mert SEMİZ’in ilçe ikincisi ve Türkiye derecesi olarak 2625 olduğunu dile getirdi.

Kaymakamımız Adnan TEZCAN; Başarılı olan öğrencilerimiz ve öğretmenleri ile bir süre sohbet ederek şunları söyledi:"Bugün burada YGS Sınavında başarılı olan öğrencilerimizin başarılarını kutlamak ve ödüllendirmek istedik.
YGS Sınavında göstermiş olduğunuz başarıdan dolayı sizleri tebrik ederim, bu başarınız diğer öğrencilerimize de örnek olacaktır. Daha güzel başarılar elde edeceğinize inanıyor başarılarınızı yürekten kutluyorum. Başarınızda emeği olan başta Velilerimize, Öğretmenlerimize ve Okulumuz idarecilerine ayrıca teşekkür ediyorum.

Hiç yorum yok: