1 Mar 2017

VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜNDEN BAŞKAN VİDİNEL'E ZİYARETVergi Haftası olması dolayısıyla Zile Vergi Dairesi Müdürü Sadettin Coşkun ve Müdür yardımcılarıyla birlikte Belediye Başkanı Lütfi Vidinel’i makamında ziyaret ettiler.
Belediye başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette açıklama yapan Vergi Dairesi Müdürü Sadettin Coşkun; Bu yıl 28'incisini kutladığımız vergi haftası dolayısıyla kamu kuram ve kuruluşlarımıza ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Okullarımızda yapacağımız ziyaretlerle öğrencilerimize verginin önemini anlatacağız. Zile ilçemizde katılım, kayıp ve kaçak yönünden ilçemizde fazla bir sıkıntı yaşamıyoruz.
Mükelleflerimiz vergisini vermek için her türlü gayreti sağlamaktalar. Verginin kamudaki ihtiyaçları ve devletin giderlerini harcama aşamasında verginin önemi çok büyük olduğu için hepimize, kendi çalışanlarımıza, tüm oda ve kuruluşlarımıza büyük bir görev ve sorumluluklar düşmektedir dedi.
Belediye Başkanı Lütfi Vidinel’de yaptığı açıklamasında Bizler yaşayan bireyler olarak devletimizden sürekli bir şeyler istiyoruz. Vergini toplayamayan devlet güçsüz bir devlet olur. Biz halk olarak devletimizden yatırımlar istiyoruz, hizmetler istiyoruz.
Bu hizmetler toplanan vergilerle olur. Bu duygu ve düşüncelerle tüm mükelleflerimizin ve Vergi Dairesi çalışanlarının 28.inci Vergi Haftasını en içten dileklerimle kutluyor, tüm hemşerilerimize hayırlı ve bol kazançlar diler, vergi haftasının mükelleflerimize ve çalışanlarımıza hayırlı olmasını dilerim.

Hiç yorum yok: