7 Mar 2017

‘Türkiye Birinciliği ödülünü kazanan” Zile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü proje ekibinin Kaymakam TEZCAN'a ZiyaretiEğitimin en prestijli ödülü kabul edilen Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödüllerinde, Zile Milli Eğitim Müdürlüğümüzün iki projesi kategorilerinde Türkiye birincisi oldu.
Eğitim ve öğretim alanında özgün ve modern uygulamaların ödüllendirilerek teşvik edilmesi ve paylaşımının sağlanması amacıyla, 4. Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri, Millî Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem’in katılımıyla gerçekleştirildi.
Zile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün gerçekleştirdiği Kurumsal alanda “Pratik Etkin Zümre” projesi ve Bireysel alanda “ Canlı Yem” projesi ile tüm değerlendiricilerden tam puan alarak birinciliğe layık görüldü.

Kaymakamımız Sayın Adnan TEZCAN İlçe Milli Eğitim Müdürü,Pratik Etkin Zümre proje ekibi ve Bireysel dalda ödül alan Zile Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü öğretmeni Selami DİCLE ve okul müdürünü makamında kabul etti.Kaymakamımız Adnan TEZCAN; İlçemize en iyi şekilde temsil ederek başarı kazanan, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat KÜÇÜKALİ başta olmak üzere projelerde emeğe geçen herkese teşekkür ediyorum dedi.

Hiç yorum yok: