29 Mar 2017

Kaymakamımız Sayın Adnan TEZCAN Başkanlığında Seçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı


16 Nisan 2017 Pazar günü yapılacak olan Anayasa Değişikliği ile ilgili Halkoylaması seçiminin huzur ve güven içerisinde gerçekleşmesinin temini, seçim gününden önce, seçim günü ve sonrasında alınacak önlemleri değerlendirmek ve koordinasyonu sağlamak amacıyla 24.03.2017 Cuma günü Saat: 10;30’da Zile Kaymakamlık Makamı’nda Sayın Kaymakamımız Adnan TEZCAN Başkanlığında seçim güvenliği toplantısı yapılmıştır. 
Toplantıya; 
*İlçe Jandarma Komutanımız Yüzbaşı Hüseyin DİREK, 
*İlçe Emniyet Müdürümüz Fatih ÖCAL, 
*Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı M.Akif SEÇKİN, 
*Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Hüseyin TUNÇ, 
*Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkan Yardımcısı Kamil SARI, 
*Saadet Partisi İlçe Başkanı Nihat UTAŞ ve 
*İlçe Yazı İşleri Müdürü Şadiye ERKOL katılmışlardır.

Kaymakam TEZCAN toplantıda yaptığı konuşmada; “16 Nisan tarihinde yapılacak Anayasa Değişikliği Halk Oylamasına ilişkin sürecin 16 Şubat’ta başladığını, seçim sürecinin İlçemiz de huzur ve güven içerisinde tamamlanacağına inandığını belirtti.
Seçim öncesi, seçim sırası ve seçim sonrasında alınması gereken tedbirlerle ilgili olarak polis ve jandarma teşkilatına düşen önemli görevler bulunduğunu ve bununla ilgili çalışmaların hassasiyetle yürütüldüğünü Parti Başkanlarının da destek vermesini yardımcı olmasını istedi. Parti Başkanları da toplantının güzel geçtiğini ve teşekkürlerini belirttiler.

Hiç yorum yok: