2 Mar 2017

Kaymakamımız Adnan TEZCAN Zile Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini Ziyaret Etti


Kaymakamımız Sayın Adnan TEZCAN Zile Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti.Dernek Başkanı Himmet ATAKOL,tarafından karşılanan Kaymakamımız Adnan TEZCAN, ziyarette esnasında dernekte bulunan Gazilerimiz ve Şehit yakınları ile birebir sohbet etti.

Dernek faaliyetleri, hizmet ve çalışmaları hakkında Dernek Başkanı Himmet ATAKOL’dan bilgiler alan Kaymakamımız Adnan TEZCAN, kutsal vatanımız için canlarını feda etmiş, bugünkü huzur ve sükûnumuzu kazanmamızda ve korumamızda büyük fedakarlıklarda bulunan Şehitlerimiz ile Gazilerimize şükran ve minnet borçlu olduğumuzu belirtti.Gazilerimize ve Şehitlerimizin emaneti olan yakınlarına her konuda yardımcı olunması, titizlik ve özveri gösterilmesi gerektiğini vurguladı.

Kaymakamımız Adnan TEZCAN, Zile Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı ve çalışanlarına göstermiş oldukları gayret ve çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Zile Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Himmet ATAKOL, dernek üyesi Şehit Aileleri ve Gaziler, Kaymakamımız Adnan TEZCAN’ın ziyaretinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Hiç yorum yok: