21 Mar 2017

Kaymakamımız Adnan TEZCAN ve Eşi Tuğba IŞILDAK TEZCAN Hanımefendi'nın Şehit Ailelerimizi Ziyareti


Sayın Kaymakamımız Adnan TEZCAN, Şehit Mustafa DAĞ’ın Babası Arif DAĞ’ı ve Şehit Ergin ERDİL’in Annesi Fadime ERDİL’i, Eşi Tuğba IŞILDAK TEZCAN Hanımefendi ile birlikte evlerinde ziyaret etti.

Ziyarete İlçe Jandarma Komutanımız Yüzbaşı Hüseyin DİREK ve Eşi Esra DİREK, Zile Belediye Başkanı Lütfi VİDİNEL’in Eşi Hülya VİDİNEL, İlçe Emniyet Müdürü Fatih ÖCAL, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Şadiye ERKOL, Zile Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Himmet ATAKOL ve Eşi de eşlik etti.

Şehit Ailelerini ziyarette Kaymakam TEZCAN; "devletin her zaman şehit ailelerinin yanında olduğunun altını çizerek, sizler bize şehitlerimizin emanetlerisiniz, Vatanın bölünmez bütünlüğü, milletimizin birlik ve beraberliği için canlarını feda eden o kahramanların ailelerini ziyaret etmenin, anne ve babalarının ellerini öpmenin kendilerine büyük mutluluk ve gurur verdiğini ifade eden Kaymakamımız Adnan TEZCAN, Devletimiz ve milletimiz, şehitlerimizin emanetlerine bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sahip çıkmaya devam edecektir" dedi.

Şehit aileleride Kaymakam TEZCAN ve beraberindekilerin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyetlerini dile getirerek, “Allah Devletimizi başımızdan eksik etmesin. Vatan Sağolsun” dediler.

Hiç yorum yok: